Images

TURQUOISE
Katlanır Cam Balkon Sistemi

3 Yıl Garanti

Üstün malzeme kalitesi ve ileri teknoloji ile yapılan üretimlerimiz neticesinde sunmuş olduğumuz ürünlerimiz tarafımızdan 3 yıl garanti altındadır.

Doğrusal Açılan Kanatlar

Ar-Ge birimimiz tarafından geliştirilen stabil frenleme ve kilitleme sistemleri açılır kanatlarda sarkma ve düşmelere karşı etkin koruma sağlamaktadır.

Contalı Alüminyum Fitiller

İleri tasarım teknikleri ile yapmış olduğumuz Ar-Ge sonucunda üretim programımızda yüksek yalıtım ve tam birleşme sağlayan contalı alüminyum fitiller bulunmaktadır.

Farklı Cam Tipleri

Ar-Ge birimimiz tarafından geliştirilen stabil frenleme ve kilitleme sistemleri açılır kanatlarda sarkma ve düşmelere karşı etkin koruma sağlamaktadır.

Özgün Tasarım

Farklı açılardaki tüm balkonlarda stetik bir görünüş sağlayan, fonksiyonel aksesuar ve profil tasarımları sayesinde size özel ayrıcalıklı mekanlar sunmaktadır.

Farklı Aksesuar Seçenekleri

Aynı ürünün montajlarında farklı renk ve tiplerde, farklı fonksiyonlara sahip aksesuar seçenekleri kullanılabilmektedir.

Su Tahliye Sistemi

Cam balkon sistemlerimizin tüm modellerinde tescilli tasarıma sahip su tahliye sistemi bulunmaktadır.

360° Balkon Tasarımları

Farklı açılardaki tüm balkon uygulamalarında kullanmaya elverişli biçimde dizayn edilmiş olan sistem profilleri sayesinde daha yüksek yalıtım imkanı sunar.

Auto-Fold Kılavuz Sistemi

Ar-Ge mühendislerimiz tarafından yapılan mekanik bir tasarım sayesinde son kanat kapatıldığında üst kılavuz sistemi otomatik olarak katlanmaktadır.

About